Výkup použitého či rozbitého telefonu, tabletu nebo notebooku v Olomouci

fotkaZakoupili jste nové zařízení a nevíte, co dělat se starým? Rozbil se Vám telefon, tablet či notebook a již nechcete investovat do jeho opravy? Žádný problém. Zastavte se v naší provozovně! Náš technický tým zařízení prohlédne, vyzkouší a následně ocení. Během pár minut odcházíte bez starosti s penězi v kapse. Vykupujeme pouze zařízení bez pochybného původu, s odhlášenými účty a zrušenými hesly.

Výkupní cena je dána několika faktory. Záleží především na celkovém stavu přístroje, tj. na vizuálním stavu, funkčnosti, stáří zařízení a případném příslušenství. Například cena za telefon v původním balení včetně veškerého příslušenství bude vyšší než za samotný telefon. U notebooků pak záleží, mimo celkový stav, na operační paměti, velikosti a typu pevného disku, stavu baterie, atd. Přesnou částku náš technický tým stanoví vždy po prozkoumání a zjištění funkčnosti zařízení.

K sepsání kupní smlouvy pak budeme potřebovat už jen váš občanský průkaz.Reference

Maximální spokojenost, profesionální přístup, mohu jen doporučit.

Kryštof L., Olomouc

Pana majitele jen a jen doporučuji. Milé vystupování, trpělivé odpovědi na mé veškeré dotazy a byla jsem i srozuměna s předběžnou cenou. Nemám vůbec co vytknout.

Hana K., Šternberk

Opravili mi telefon, který v jiném servisu označili za neopravitelný. Spokojenost.

Monika K., Litovel

Provádíme servis telefonů všech značek, mimo jiné také značky:

 logo1logo2logo3logo4logo5logo6

(c) MTmobil 2023 - webové stránky r3d.cz